Instytucja

K.T. - Mix

43-100 Tychy
ul. Powstańców 53

tel. 032 227 44 87

fax 032 227 44 87

kom. 0 602 282 522

www.ktmix.webpark.pl

Nasza firma już od 1996 r. specjalizuje się w zabudowie wnęk, garderób i szaf z wykorzystaniem systemów drzwi ruchomych, które wykazują niezwykłą funkcjonalność i estetyczny wygląd.
Wysoka jakość oferowanych przez nas usług, pozwala nam już wiele lat cieszyć się Państwa zaufaniem i zadowoleniem. K.T.-Mix oferuje szeroki wachlarz rozwiązań, dzięki którym można praktycznie i efektywnie urządzić mieszkanie. Nowoczesna linia, prosta ergonomiczna forma, modna kolorystyka, to sprawia, że nasze wyroby cieszą się stale rosnącą popularnością.
Dostęp do najnowocześniejszych produktów pozwala dostosować się nam do standartów europejskich, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najwybredniejsze gusta. Lustra optycznie powiększają przestrzeń, kolorystyka płyt ociepli wizualnie przestrzeń lub wedle życzenia, wprowadzi odrobinę chłodu. Drzwi suwane znajdują swoje zastosowanie w przedpokojach, sypialniach, pokojach dziennych, kuchniach i łazienkach. Szeroka gama wypełnień, profili oraz elementów dodatkowych sprawi, że Twoje mieszkanie stanie się stylowym wnętrzem o wysokim standardzie, będącym realizacją Twoich marzeń o pięknym domu.
Zabudowa wnętrza szafy może być zaprojektowana w całości przez Państwa. Ilość półek na buty, pantografów, szuflad, czy koszy, w całości zależy od indywidualnych upodobań i potrzeb. Nasze szafy to meble estetyczne, funkcjonalne i wyjątkowo solidne. Możecie Państwo zamówić biblioteczkę albo zabudować wiekszą przestrzeń tworząc garderobę.
Nowością są profile stalowe pokryte drewnopodobnym laminatem, które doskonale komponują się z wybranymi kolorami płyt.
Oprócz szerokiego wyboru kolorów profili, wypełnień drzwi oraz kolorów luster i szkła, w naszej firmie nie zapominamy o jakości, dlatego też wszystkie profile malowane są proszkowo lub anodowane (w przypadku systemu aluminiowego), co zapewnia wyjątkową trwałość kolorów i odporność na ścieranie.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 17981Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.25

© 2009 - 2019 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.