Artykuły

Chcesz zostać kierowcą autobusu? Zgłoś swoją kandydaturę w PKM!

PKM Tychy poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy autobusu.

PKM oferuje stabilne warunki zatrudnienia u lidera komunikacji miejskiej na Śląsku, wynagrodzenie po 3-miesięcznym okresie próbnym do 2,9 tys. netto + dodatki, wypłacane terminowo, premie okolicznościowe i jubileuszowe, dopłata do wypoczynku pracowników i ich rodzin, preferencyjne warunki korzystania z komunikacji miejskiej dla pracowników i ich rodzin, firmowa kasa pożyczkowa, inne korzyści dofinansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Od zainteresowanych kandydatów wymagane jest posiadanie prawa jazdy w kategorii D oraz świadectwo kwalifikacji. Ponadto mile widziane jest doświadczenie na stanowisku kierowcy oraz wysoka kultura osobista.

Aby zostać kierowcą autobusu można aplikować składając CV w sekretariacie spółki, ul. Towarowa 1 bądź drogą elektroniczną: sekretariat@pkmtychy.pl. Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Na ofercie należy umieścić klauzulę:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKM Sp. z o.o., ul. Towarowa 1, 43-100 Tychy, moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko, a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).?

Klauzula informacyjna i Polityka prywatności są dostępne na ?www.pkmtychy.pl? - w zakładce RODO.

BM / tychy.info, źródło: PKM Tychy

© 2009 - 2020 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.