Artykuły

Więcej sal w Multikinie oraz nowy najemca w City Point Tychy

Nowa strategia głównego właściciela centrum "City Point Tychy" - spółki ALTA S.A. przynosi już pierwsze efekty - do grona najemców dołącza niemiecka sieć ?KIK?, a widzowie ?Multikina? już niebawem będą mogli skorzystać z jednego z najnowocześniejszych i najwygodniejszych kin w Polsce.

City Point Tychy
fot. materiały prasowe


Tej jesieni ?KIK? otworzy swój kolejny salon w ?City Point Tychy?. ?KIK? to europejska marka odzieżowa, która w całej Polsce prowadzi ponad 200 sklepów. Zawarta na początku lipca umowa zakłada przekazanie do dyspozycji ?KIK? prawie 500-metrowej powierzchni handlowej. Umowa będzie obowiązywała przez kolejne 3 lata z opcją przedłużenia o kolejne 9 lat.

Jednocześnie, na mocy podpisanego pod koniec czerwca 2019 r. porozumienia, tyskie ?Multikino? zmieni się w jedno z najnowocześniejszych i najwygodniejszych kin w Polsce. Efektem metamorfozy będzie też zwiększenie liczby sal z 5 do 6. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to fakt, że w każdej z sal wszystkie istniejące fotele standardowe zostaną zastąpione fotelami rozkładanymi elektrycznie do pozycji półleżącej, z podnóżkiem, obitymi skórą naturalną, zapewniającymi widzom najwyższy komfort oglądania podczas każdego seansu filmowego. Obecnie w sieci Multikino w tego typu fotele w 100% wyposażone są jedynie kina w Starym Browarze w Poznaniu oraz nowo otwartej Galerii Młociny w Warszawie. Te inwestycje są konsekwencją przedłużenia okresu najmu - sieć ?Multikino? może działać w ?City Point Tychy? przez kolejne 12 lat.

Podpisanie nowej umowy z siecią ?Multikino? i pozyskanie marki ?KIK? stanowi potwierdzenie słuszności strategii przebudowy ?City Point Tychy?. Główny właściciel centrum, spółka ALTA S.A., konsekwentnie unowocześnia swój obiekt i otwiera na nowe funkcje. Obecnie finalizowane są prace nad stworzeniem interaktywnych miejsc zabaw dla dzieci oraz miejsc do pracy i odpoczynku dla dorosłych. - City Point Tychy staje się coraz ciekawszym miejscem, które warto odwiedzić nie tylko po to, by zrobić tu zakupy. Naszą ambicją jest stworzenie obiektu, w którym ludzie po prosty będą chcieli przebywać - mówi Jacek Moritz, prezes spółki ALTA.

Spółka ALTA jest znana z innowacyjnego podejścia do nieruchomości. Jej działania cechuje koncentracja na jakości, długofalowa perspektywa i odpowiedzialność wykraczająca daleko poza mury samych budynków. ALTA tworzy dobre miejsca do życia, pracy i rozrywki. Najlepszym tego przykładem jest Miasteczko Siewierz Jeziorna, czyli pierwsza w Polsce dzielnica projektowana i budowana od podstaw wedle zasad zrównoważonego rozwoju, która nieustannie przyciąga zainteresowanie i uznanie klientów.

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/1843-100 Tychy
ul. al. Jana Pawła II 16/18

tel. 032 780 49 59
fax 032 780 66 22

BM / tychy.info, źródło: materiały prasowe

© 2009 - 2020 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.